Zamanı
bükebilmek adına…

Size, gerçek sermayeniz olan zamanı doğru harcamayı öğretiyoruz.

GROWTH hacking

Önemli olan growth’u nasıl sağlayacağınızdır. Bunu başarmanın yolu da sistematiğini hayata geçirmektir. Hacking sonra gelir.

Büyüme nedir? sorusuna kadar giden bir kavram karmaşası içinde belki de tek odaklanmamız gereken şey otomasyon. Çünkü az kaynak ve yapılması gereken çok iş var. Peki bunu nasıl yaparız? Hayır bir “tool” sorunun cevabı değil. Tam tersine tam olarak neye ve nasıl ihtiyacınız olduğunu doğru tanımlamadan araçların peşinden koşmak vakit ve para kaybından başka şey değildir.

Doğru cevap: İşi sistematize ederek. Doğru sistemi kurarsanız, büyüme hem daha hızlı hem de daha büyük oranla gerçekleşir. Önemli olan büyük lokmaları ufak ufak yutmak ama bunu hızlı yapabilmektir. İşte bizim alamet-i farikamız bu. 698395825 adet hack örneğini arama motorlarından da bulabilirsiniz.

DAM Diagnostics ve DAM Boost System bizim hem yerelleştirdiğimiz, hem de kendi bakış açımızla özelleştirdiğimiz global metodolojilerin izdüşümleridir. Bizimle çalışmaya başladığınızda bu iki sistemin aslında ne kadar çarkı aynı anda çevirmeye yardımcı olduğunu görme fırsatınız olacak.

Bilgi = İş / Zaman

DAM Growth Hackers, İnternet girişimcilerinin gelişim süreçlerinde sadece pazarlama taktikleriyle değil, zamanı değerli kılan metodojilerle şu an ve hayalin gerçeklendiği an arasındaki süreyi minimize etmeyi amaçlar.

Neden? Çünkü biz de start-up üreten bir yapının parçasıyız. Çünkü biz de zamanın ne kadar değerli olduğunu bizzat yaşama fırsatına sahip olmuş girişimcileriz. Çünkü, biz de start-up kültürünün parçasıyız. 

Nasıl? Kısaca, elimizdeki start-up’lara özel araçlar, kaynaklar ve bilgiyle, start-up kültüründen gelen tecrübemizi harmanlayarak yanınızda oluyor, size yol gösteriyoruz.