Yakup Bayrak

04 Mart 2015

Bizden Haberler

TEB Girişim Evi’nde Growth Hacking Üzerine Konuştuk

2015’in ilk aylarında tanıştığımız TEB Girişim Evi’nden Fatih Canan’ın daveti üzerine, 27 Şubat Cuma TEB Girişim Evi’ndeydik. Normal planlamaya göre, bir önceki hafta gerçekleştirmek üzere sözleştiğimiz etkinlik, yoğun kar yağışı sebebiyle tam da Startup Turkey etkinliğinin olduğu güne denk geldi. Bir de üstüne üstlük, bu Cuma’nın ayın son Cuma’sı olması sebebiyle (bunlar mantığa bürüme rasyonelleri de olabilir :)) çok kalabalık diyemeyeceğimiz bir gruba seslendik.

TEB Girişim Evi Can Taner Growth Hacker

12 Haziran 2014’de Startup Bootcamp Istanbul‘da gerçekleştirdiğimiz Growth Hacking etkinliğinin ardından, DAM Growth Hackers’da birçok adım attık. Önce Koalay.com sonrasında da Radore için sürekli Growth Hacking hizmetleri sağlamaya başladık. Kendi geliştirdiğimiz DAM Boost System metodolojisi ile hokus pokus ile göz boyama taktiklerini reddeden, sürdürülebilir büyüme motoru yapılandırması olarak özetlenebilecek bir hizmet karması ile Growth Hacking’i içselleştirdik. Startup’larla birlikte çalışabilmek için alternatif sistematikler devreye aldık, almaya da devam ediyoruz.

İşte tüm bu gelişmelerin ışığında hazırlandığımız TEB Girişim Evi Growth Hacking 101 sunumunda da yine pişmiş istavrit servisi yapmak yerine hangi oltayı, nasıl tutmalıyız’dan söze girdik, balığın en bol olduğu alanların koordinatlarını vererek sahneden indik.

Çok yakında, bu sunumda da bir özetine yer vermiş olduğumuz DAM Boost System ile ilgili daha detaylı bir yazı kaleme alacak ve bizce Growth Hacking nasıl yapılmalı, yapılıyor ve yapılacak hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

ETİKETLER