Can Taner

16 Ekim 2014

Bizden Haberler

‘Growth’ sırası Koalay’da!

İleri görüşlü, vizyoner ve iletişime açık bir bakış açısına sahip firmalarla çalışmak bizim için hep mutluluk verici olmuştur. Ancak Telesure ekibinin bu tanımdan daha da ileriye gittiğini itiraf etmem gerekiyor. Devamlılığı sağlayan işlere önem vermeleri, çözümlemeleri mutlaka mantık çerçevesinde değerlemeleri ve içinde bulundukları her işte, amaca odaklanmalarıyla da bence bu tanımlamayı fazlasıyla hak ediyorlar. Bizim, DAM Growth Hackers olarak icra ettiğimiz işleri; eldeki gerçeklere bağlı kalarak, sürdürülebilir büyümeyi teşvik etmek ve ‘içimdeki ses diyor ki’ kararlarını minimize etmek üzerine kurduğumuzu düşünürsek, bu iki firmanın bir araya gelmesinden daha güzel bir birliktelik olabileceğini düşünemiyorum.

Bugün, Ekim 2014 itibarıyla DAM Growth Hackers olarak Koalay.com‘a süregelecek growth hacking ve kardeş firmamız SHERPA ile UX stratejisi hizmetleri vereceğimizi duyurmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

Her iş anlaşması iyi sonuçlara ulaşma umuduyla başlar. Bazen bu umut gerçek olur, Bazen ise hüsranla sonuçlanır. Ancak şu ana kadar beraber geçidiğimiz süreç ve işe hazırlanmaya başladığımız günden bugüne ortaya çıkan üretimleri düşündüğümde, başaracağımız bir çok şeyin kendi alanlarında birer ilke imza atacağına eminim.

Haydi başlayalım…

 

ETİKETLER